Ekrāns.lv > Skaņas tehnikas noma
Skaņas tehnikas noma
L-Acoustics SYVA set
Tehniskie parametri
Kompaktā akustiskā sistēma L-Acoutics Syva ir ideāls risinājums korporatīvajiem pasākumiem, modes skatēm un konferencēm, kā arī skaņas pastiprināšanai amfiteātros un teātros. Mūsdienīgais elegantais dizains padara šo modeli par ļoti pievilcīgu iespēju uzstādīšanai privātajos pasākumos un biznesa konferencēs.
L-Acoustics SB18 + ARCS set
Tehniskie parametri
Komplekts sastāv no 4 L-Acoustics SB18 zemfrekvences skaļruņi un 4 Arcs Wide skaļruņi, un tas ir paredzēts vidējam pasākuma lielumam līdz 500 cilvēkiem.
L-Acoustics KS28
Tehniskie parametri
L-Acoustics KS28 ir zemfrekvences skaļrunis, kas paredzēts lielām skaņas pastiprināšanas sistēmām. KS28 zemfrekvences skaļrunis darbojas no 25Hz. Lielais skaļruņu gājiens apvienojumā ar L-Vents sistēmu nodrošina augstāku skaņas spiediena līmeni ar mazākiem traucējumiem. Atkarībā no izmantotā iestatījuma KS28 zemfrekvences skaļrunis var darboties standarta vai kardioīdā režīmā.
L-Acoustics KARA
Tehniskie parametri
L-Acoustics KARA ir modulāra lineāra bloka sistēma. Mūsu uzņēmums piedāvā uzstādīt lineāro sistēmu KARA kopā ar SB18 vai KS28 zemfrekvences skaļruņiem, lai nodrošinātu skaņas pārklājumu pasākumos līdz 5000 cilvēkiem.
Kontakti
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram